Обласні цільові програми на Львівщині профінансовані на чверть – Андрій Годик

Фото: Дніпроград

Цьогоріч на на реалізацію обласних цільових програм на Львівщині передбачено 2,3 млрд гривень. Фінансування вже відбулося на рівні 26%.

Про це в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному» розповів перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«На цей рік в нас передбачені 30 цільових програм. Загальний фінансовий ресурс на них – це більше, ніж 2 мільярди 360 мільйонів гривень. Їхня реалізація триває. На цей час в нас касових видатків – більше 26%. Тобто, фінансування заходів йде. Що з важливого? Всі соціальні програми функціонують. Ми розуміємо, що це питання номер один», – говорить Андрій Годик.

За його словами, більше, ніж в минулі роки, цього року отримає програма «Безпечна Львівщина» – 130 млн грн., також програма з енергозбереження – більше 60 млн грн.

«Важливо, що більшість з програм передбачає співпрацю з органами місцевого самоврядування. Залучивши їхнє співфінансування, ми можемо масштабувати ті ініціативи, які передбачені на обласному рівні», – зазначає Андрій Годик.

Він сподівається, що всі програми будуть профінансовані, оскільки за 4 місяці цього року обласний бюджет має перевиконання на 10%. Також позитивна динаміка з виконання бюджетів є в органів місцевого самоврядування. Лише 5 громад не виконують заплановані показники з наповнення дохідної частини.

Серед проблем, які називає посадовець, це падіння індексу промислового виробництва на 10%, яке тягнеться з минулого року.

«Але в другому кварталі ми бачимо незначну і доволі скромну динаміку в частині зростання промислового виробництва, відродження певних циклів в межах аграрного сектору. Тобто, певні позитивні динаміки можна прослідковувати. Тому є ще над чим працювати», – говорить Андрій Годик.

оренда квартири Львів

Новини