Падіння уламків «Шахедів»: У Києві постраждали п’ятеро людей. Оновлено

Фото: Novynarnia.com

Внаслідок падіння уламків іранських «Шахедів» у різних районах Києва постраждали п’ятеро людей, на місці працюють медики.

Зокрема, за даними КМВА,  у Києві під час нічної повітряної тривоги є травмовані і руйнування.

«Так, ймовірно, внаслідок падіння уламків на припаркований автомобіль в дворі житлового будинку сталось загоряння авто.

Є зафіксоване падіння уламків на житловий будинок та на проїжджу частину. Попередньо, відомо про одного травмованого».

Мер Києва Віталій Кличко уточнив: троє постраждалих на місці вибуху в Соломʼянському районі та один – в Святошинському. За його словами, медики госпіталізували двох постраждалих в Святошинському районі.

За якийсь час Кличко знову повідомив про вибухи в місті. Сталося падіння уламків БпЛА на двоповерхову будівлю в Святошинському районі.

Оновлено 06:53. За даними КМВА, в Святошинському районі столиці, ймовірно, через падіння уламків пошкоджено 7 авто і ще одне – горіло. Зафіксовано падіння уламків на житловий будинок, пошкоджені вікна, фасади. Є також падіння уламків на проїжджу частину. Травмовано 5 людей, їм надана медична допомога;

В Солом’янському районі пошкоджено резервуар (5т) з витоком дизельного палива (без загоряння). На стоянці пошкоджено 15 вантажних та 5 легкових авто.

Також, ймовірно через уламки, було пошкоджено газову трубу високого тиску з послідуючим горінням, газ перекрито, пожежу ліквідовано.

оренда квартири Львів

Новини