Перше срібло. Український плавець Романчук здобув шосту нагороду для України

У фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 у Токіо срібну медаль здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

Переміг американець Роберт Фінке, а срібну медаль здобув Михайло Романчук.

«Бронзу» завоював Флоріан Веллброк з Німеччини. Фролов фінішував 8-м.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п’ять бронзових нагород.

Український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, напередодні він встановив олімпійський рекорд.

Михайло Романчук на пресконференції заявив, що задоволений другим місцем, оскільки для нього це незвична практика – змагатися зранку. «Все-таки у нас четверта ранку, а в Америці – вечір. Це також зіграло велику роль. Але такі реалії нашого життя, і всі були в однакових умовах. І я не можу сказати, що хтось там переміг через те, що змінили розклад. Всі були в однакових умовах, і американець виявився сильнішим», – заявив він.

Він додав, що якби був ще один заплив – було б і «золото», але, на жаль, його немає. «Показав свій максимум, все, на що здатний. Упевнений, якби фінали були ввечері – боровся за «золото». Шансів було б набагато більше, оскільки ввечері почуваю себе краще. Але нічого, не закінчую кар’єру, мені є, що доводити іншим».