Перший день роботи е-черги. Водії очікують на зменшення черг

Фото: inpoland

Один клік замість кількох діб у черзі. Від 8 травня пункти пропуску, що розташовані на Львівщині, мали б стати на крок ближче до організованого перетину кордону. Адже з 9.00 для вантажівок стартувала реєстрація в електронну чергу. Але ваговози їхали звично, вистоюючи у живих чергах. Ті, хто зареєструвався, зможуть перетнути кордон лише 12-13 травня.

Про це йдеться в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному»

Пункт пропуску Рава-Руська-Гребенне. 400 вантажівок чекають своєї омріяної черги. Деякі водії тут стоять по декілька діб. Вони кажуть, що якщо система е-черга запрацює, так як обіцяють, то їхнє життя полегшиться.

«Мені приходить на телефон, що я маю бути на кордоні на таку-таку годину. Я собі з дому виїхав і не стою в черзі. Перейшов і поїхав», – розповів один з водіїв.

Запис на електронну чергу стартував о 9-ій годині. Понад 380 водіїв зареєструвались онлайн, аби перетнути кордон через пункти пропуску на Львівщині. Чи працюватиме е-черга – точно можна буде сказати за 2-3 доби, адже має «розсмоктатись» жива черга.  Аби алгоритм запрацював, усі водії вантажівок, які зараз приїжджають на кордон, з 8 травня реєструються через застосунок е-черга. Роз’яснюють і допомагають працівники «Укртрансбезпеки» на кордоні.

Нагадаємо, торік, у грудні, електронну чергу для перетину кордону у тестовому режимі впровадили у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ». Експеримент виявився вдалим, відтак, його поширили ще на 15 пунктів пропуску. Зараз ця послуга доступна тільки далекобійникам. З липня нею зможуть скористатись водії автобусів, а з серпня шофери легкових авто.

оренда квартири Львів

Новини