Про оточення Бахмута наразі не йдеться – Данілов

Фото: Укрінформ

Про оточення міста Бахмут Донецької області військами РФ, хоча нинішня ситуація там і є складною, наразі не йдеться.

Про це у телемарафоні «Єдині новини» поінформував секретар РНБО Олексій Данілов, передає Укрінформ.

«На сьогодні те, що стосується оточення Бахмута (то про це – ред.) не йдеться. Але розуміємо, що ситуація непроста. Тому і приймається колективне рішення, що робити на тому чи іншому напрямку, у який спосіб посилювати цей напрямок, і ці питання проговорюються саме на Ставці верховного головнокомандувача», – заявив він.

За словами очільника РНБО, зазначене питання в понеділок було на Ставці, і щонайменше 1,5 години було проговорення всіх існуючих нюансів.

Данілов наголосив, що Бахмут є українською землею, і «ми маємо її захищати».

«Якби Бахмут не тримався – то майте на увазі, що у зовсім інших містах відбувалася б оборона нашої країни. І Бахмут, який дійсно став фортецею вже крайні чотири місяці – це важлива річ для оборони всієї нашої держави. Ми свідомі того, що там відбувається. Ще раз наголошую – для нас це дуже-дуже важливо», – зазначив він.

За словами Данілова, якщо відповідні особи приймуть щодо цього питання те чи інше рішення, то суспільство обов’язково буде поінформовано.

«Ми не збираємося нічого приховувати. Ситуація на цьому напрямку – складна, але, як висловлюються наші військові, складна, але контрольована», – запевнив секретар РНБО.

Як повідомлялося, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний і командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександр Сирський висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення позицій у Бахмуті.

Новини