Райдержадміністрація справно виконує свою роботу, відтак буде здатна вирішувати і містобудівні питання – Степан Куйбіда

Фото: cci.com.ua

Хто має вирішувати, кому і що будувати у Львові? Нещодавно 8-й адміністративний апеляційний суд прийняв рішення скасувати повноваження виконавчого комітету Львівської міськради видавати містобудівні умови і обмеження (МУО). Мовляв, такі дозволи має видавати управління архітектури або головний архітектор Львова.

Відтак, депутати Львівської районної ради вирішили повноваження на видачу МУО перебрати.  Якщо вони не можуть виконувати такі функції, то потрібно їх передати районній військовій адміністрації.

Про це в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» заявив керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

«Є рішення суду. І мені як державному службовцю не личить ставити під сумнів рішення суду. Ми маємо стан справ, коли пересічні мешканці чи підприємці є заручниками певної ситуації, коли вони не можуть отримати ті чи інші містобудівні умови та обмеження. Підозрюю, що районна рада, розуміючи цю проблему, хотіла втрутитись в цей процес і продемонструвати свою спроможність. Сьогодні навколо функціоналу районних рад є багато різних дискусій. Була ініціатива провести засідання, але депутати не зібрались. Чому – для мене є незрозумілим. Але вочевидь, цієї інституційної спроможності їм або не вистачило, або вони щось не розуміли», – зазначає посадовець.

Скриншот з програми

На запитання ведучої про те, чи готові в Львівській ОВА перебрати повноваження на себе, якщо ситуація не вирішиться, він відповів – так.

«Мені не до кінця коректно говорити про таке рішення, оскільки воно стосується іншого департаменту і його приймає голова обласної військової адміністрації. Але з коментаря юриста, я розумію, що працює певна послідовність. Розуміючи, що сьогодні районна державна адміністрація справно виконує свою роботу в інших повноваженнях, то мені видається, вони будуть здатні виконати і ті містобудівні питання, які на них потенційно може покласти районна рада, або ж ми дочекаємось якогось іншого рішення Львівської міської ради», – впевнений Степан Куйбіда.

Якщо ж, за його словами, не знайдеться рішення ні в органу львівської громади, ні у випадку району, то доведеться голові Львівської обласної військової адміністрації ініціювати ті чи інші процеси.

оренда квартири Львів

Новини