Республіканці можуть сповільнити надання допомоги Україні, – міжнародний оглядач

Фото: realist.online

За результатами проміжних виборів в Палаті представників Конгресу США все-таки більшість матимуть республіканці. Але, на думку міжнародного оглядача Єгора Брайляна, надання підтримки України від цього не зміниться. Єдине, що можуть зробити республіканці «трампістського крила» – це сповільнити надання допомоги.

Про це він розповів в ефірі «Першому Західному».

«Варто розуміти, що республіканська партія не є монолітною. Не всі є прибічниками Дональда Трампа. Є різні політики. Я думаю, що, в цілому, надання підтримки не зміниться. Єдине, що може зробити «трампістське крило» республіканців, це трошки сповільнити надання допомоги. Вони не можуть повністю сказати: «Ні, ми нічого не будемо надавати Україні», – вважає оглядач.

На його думку, для України зараз важливо доносити до американців розуміння, що в нас є велика спільна історія. Наприклад, на початку грудня в США Український інститут запрезентує проєкт про пісню «Щедрик» – в американській версії  «Carol of the Bells». В Карнегі-хол відбудеться великий концерт.  

«Уявіть собі: це буде глобальний проєкт, бо кожен американець чув цю щедрівку, але не всі знають, що вона написана українцем Леонтовичем, якого вбили більшовики. Саме тому подібні історії культурних дипломатів формують сприятливу громадську думку в США. А так, як США –  демократична країна, то громадяни будуть впливати  на політиків», – говорить Єгор Брайлян.  

Крім того, за його словами, зараз з американськими політиками багато працюють адвокаційники України, які пояснюють, що Україні потрібна зараз сучасна зброя.

Новини