РФ вишуковує нову тактику – ОК «Південь» про відсутність ракетоносіїв в морі

Фото: ТСН

Відсутність активності у Чорному морі свідчить, що російські окупанти шукають нову тактику дій, імовірне застосування дронів Shahed протягом дня.

Про це заявила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону новин, пише Українська правда.

«Не спостерігаючи активності (наявності ракетоносіїв РФ на чергуванні – ред.) в морі, ми можемо сказати, що вони вишукують нову тактику. Цілком імовірне застосування «Шахедів» сьогодні протягом дня, абсолютно не виключена і ракетна атака.

Крім того, можемо сказати, що, усвідомлюючи, що ми зосереджені на датах 23-24 лютого, ворог може вичекати цей період і завдати удару, коли нібито всі видихнуть і скажуть: усе, річниця пройдена, далі за звичним графіком.

Цілком імовірно, що вони можуть дочекатися і цього періоду, як момент психологічного тиску».

Крім того, Гуменюк повідомила, що корабельне угруповання РФ у Чорному морі скоротилося на ще одну одиницю. За її словами, кораблі перебувають у пункті базування, де укриваються від шторму.

«Це говорить про те, що спостерігати за надводною обстановкою будемо ще пильніше, оскільки вже протягом кількох діб ракетоносіїв на службі в Чорному морі не зафіксовано. Це може свідчити про їх підготовку в пунктах базування для того, щоб спорядженими вийти на виконання бойової роботи».

Нагадаємо, 23 лютого Гуменюк повідомила про наявність 4 кораблів РФ у Чорному морі.

7 лютого стало відомо, що російські окупанти забрали всі ракетоносії з Чорного моря через сильний шторм.

Новини