Сили спеціальних операцій спростували заяви РФ про знищення у Чорному морі катерів і військових

Колаж: ССО

Сили спеціальних операцій ЗСУ спростували черговий фейк міноборони РФ про нібито знищення в Чорному морі катерів і військовослужбовців ССО.

Про це йдеться в повідомленні, яке розміщене на Телеграм-каналі українських військових.

«Минулої ночі близько 12 тисяч операторів 73-го центру ССО України, озброєні бойовими дельфінами, кротами та шиншилами здійснили спробу десантування на кримське узбережжя.

Противник здійснив контратаку бойовими бумерангами. Через це наші воїни були змушені запросити підтримку «Зірки смерті» та флоту галактичної імперії.»

В ССО кажуть, що десь так мало б починатися повідомлення Сили спеціальних операцій, якби вони писали у стилі російського міноборони. Такий самий сенс мають заяви росіян про знищення наших воїнів літаками у морі та багато інших.

«Довіряйте лише перевіреним джерелам і пам’ятайте: вірити росіянам – не поважати себе (це м’яко кажучи)».

Нагадаємо, напередодні оборонне відомство країни-агресора розповсюдило повідомлення про те, що «30 серпня близько 00.00 мск літаком морської авіації Чорноморського Флоту в акваторії Чорного моря знищено чотири швидкохідні військові катери з десантними групами військовослужбовців українських сил спеціальних операцій загальною чисельністю до 50 осіб».

оренда квартири Львів

Новини