Тактика російського наступу  – асфальтний каток з «мобіків», – Євген Дикий


Наступ росіян вже розпочався ще з Соледару. І він триватиме в Луганській і Донецькій області. Йти на Київ чи влаштувати ЗСУ «лівобережні кліщі » росіяни не будуть, бо реально оцінили свої ресурси. У цьому переконаний військово-політичний експерт, командир роти батальйону «Айдар» (2014 р.) Євген Дикий.

Про це він розповів в ефірі на «Першому Західному».

«Вони тверезо оцінили свої сили. Їхньою перевагою є величезна кількість « мобіків». А оці «мобіки»- це не те чим можна робити дальні рейди. Це не те, чим можна проривати лінії оборони. Для цього потрібні інші бійці, інше управління,  інша техніка. А от натомість, біомасою «мобіків» можна як асфальтним катком повільно продавлювати фронт, де це найкраще виходить», – вважає військовий.

На його думку, те, що вони намагаються перейти від оборони до наступу на напрямку Сватове-Кремінна – це і є частина Донбаського «асфальтового катку».

Небезпечна ситуація біля Бахмуту. За його словами, там можливе перекриття ворогом двох важливих трас, але до оточення Бахмуту ще далеко.

«Залишається ще шанс, що від однієї з цих трас, їх вдасться відсунути. І в такому разі Бахмут може ще стояти місяцями. Але якщо їх відсунути не вдасться, то тоді логічним кроком буде відступити. З військової точки зору це загрози нам не несе. Це буде, швидше, моральним ударом. І це буде допомога їхній пропаганді, яка буде розкручувати цю тему», – сказав  Євген Дикий.

Новини