Цієї ночі ворог знову атакував Київ: падіння уламків в кількох районах, горіли авто, будівля


Під час нічної атаки на Київ на територію зоопарку в Шевченківському районі впали уламки збитої ракети, в інших районах горіло нежитлове приміщення, палали та пошкоджені кілька автомобілів.

Зокрема, за даними міського голови Києва Віталія Кличка, пролунало кілька вибухів в Соломʼянському районі. А в Шевченківському, на територію зоопарку, впали уламки ракети.

Згодом він додав, у Соломʼянському районі, попередньо внаслідок падіння уламків ракети, сталося загоряння кількох авто. Ушкоджена будівля площею 200 м кв. Рятувальники працюють на місці. Троє потерпілих.

У Дарницькому районі столиці, внаслідок падіння уламків ракети, пошкоджені два автомобілі.

У Оболонському, де впали уламки, постраждалих немає.

У лісопарковій зоні в Дарницькому районі столиці падіння уламків БпЛА, без загоряння.

Також, за його словами, південніше Борисполя сили ППО працюють по БпЛА. В столиці й області знову тривога.

За даними КМВА, цієї ночі ворог здійснив комплексну атаку з різних напрямків одночасно, із застосуванням БпЛА, крилатих ракет та, ймовірно, ракет балістичного типу. Вона була винятковою за своєю щільністю – максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу.

За попередньою інформацією, переважна більшість ворожих цілей в повітряному просторі Києва була виявлена і знищена! Дані про кількість та тип ракет незабаром повідомлять Повітряні сили.

Найбільші пошкодження в Солом’янському районі – там було загоряння нежитлового приміщення та кілька одиниць автомобільної техніки. Пожежа ліквідована. В решті районів пошкодження не суттєві – у більшості виявлено падіння уламків на припарковані автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону.

оренда квартири Львів

Новини