Удар безпілотника по Кремлю – російська провокація – Іван Ступак


Фейк і постановка. Так удари безпілотників по Кремлю  назвав військовий експерт Іван Ступак. Він вважає, що Україні не було сенсу бити безпілотником по порожній будівлі. Натомість, в Росії є кілька причин влаштувати такий показовий жест.

Про це він розповів в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному».

«Якщо б цей безпілотник запускався з України, то тоді є питання, яким чином було подолано 700 км до Москви? Пройшов декілька ешелонів протиповітряної оборони різних модифікацій. Не забувайте, що на деяких будівлях Москви розташували комплекси «Панцирь-С1». Виходить, що якийсь безпілотник пролетів 700 км, вибухнув. Але правда, в такій точці, що не несе жодного навантаження. Ну яка мета?  Ну прапор знищили. Я впевнений, Україна до цього не причетна», – зазначив військовий експерт.

За його припущеннями, це або якісь сили в РФ, які вирішили так «порозважатись»,  або дійсно провокація з метою налаштувати ще більше російський народ проти України і на мобілізацію. Ще однією ймовірною причиною провокації він називає бажання Росії відмінити 9 травня в Москві.

«Але головна теза яка? Як можна вчинити замах на людину, яка ввечері не знаходиться в Кремлі. Це була 2.30. Якщо подивитись один із записів, то коли пролітає безпілотник, на московських курантах видно час: 2.30 чи 2.40. Це дуже пізній час. І зрозуміло, що Путіна там не було.  І навіть при всьому бажанні у нього б не влучили. Тому я думаю, що це фейк і постановка. І тому ми бачимо реакцію Медвєдєва: «”Треба жахнути по Україні». Все як зазвичай», – вважає Іван Ступак.

Раніше Росія заявила, що вночі, 3 травня Україною було здійснено спробу завдання удару безпілотними літальними апаратами по кремлівській резиденції президента Володимира Путіна.

оренда квартири Львів

Новини