Великобританія виділить 10 млн фунтів на Євробачення та 3 тис. квитків для українців

Фото: Суспільне

Уряд Британії виділить майже 3 000 квитків для українців, які через війну були змушені покинути свої домівки і нині проживають у Великій Британії. Це означає, що українці зможуть відвідати одне з шоу і допомогти відзначити перемогу українського гурту «Kalush orchestra» на минулорічному пісенному конкурсі Євробачення.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

«Цей розподіл квитків дозволить тисячам українців відвідати концерти наживо і є ще одним прикладом непохитної підтримки України з боку Великої Британії», – зазначено в офіційному повідомленні британського Уряду.

Окрім того, уряд Британії також оголосив про виділення 10 мільйонів фунтів стерлінгів на проведення Євробачення від імені України та підтримку її культури і творчості.

Гроші будуть спрямовані на підтримку партнерства Ліверпульської міської ради і BBC з українськими митцями та виконавцями, щоб забезпечити спільне шоу, яке прославлятиме музику та об’єднуватиме людей з усього світу.

«Незаконне вторгнення Путіна в Україну означає, що конкурс не може бути проведений там, де він повинен бути. Але для нас велика честь підтримувати Бі-Бі-Сі та Ліверпуль у його проведенні від їхнього імені, і ми сповнені рішучості зробити так, щоб український народ був у центрі цієї події. Сьогоднішня заява означає, що тисячі квитків будуть запропоновані переселенцям, щоб вони могли взяти участь у шоу, яке вшановує їхню батьківщину, їхню культуру та музику. Як завжди, ми стоїмо разом з українським народом та його боротьбою за свободу», – сказала міністерка культури Великобританії Люсі Фрейзер.

Новини