Залужний призначив Героя України головним військкомом Львівщини

Фото: Львівський обласний ТЦК та СП

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний призначив Героя України Дениса Чаюка керівником Львівського обласного ТЦК та СП.

Про це повідомляє пресслужба Львівського обласного ТЦК та СП.

«Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генералом Валерієм Залужним було призначено начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – полковника Дениса Чаюка».

Денис Чаюк, полковник Збройних сил України, учасник російсько-української війни, заступник командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Герой України.

Виконував бойові завдання під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України. Брав участь у боях за Луганський аеропорт і Дебальцеве Донецької області.

24 лютого 2022, коли розпочалося повномасштабне вторгнення військ РФ в Україну, він зустрів на одному з полігонів Дніпропетровської області. Тоді ж дві ворожі ракети вибухнули безпосередньо неподалік від місця дислокації частини.

25 лютого, подолавши понад 200 км, батальйонна тактична група під його командуванням закріпилася на північних околицях Мелітополя Запорізької області Дві доби він зі своїми бійцями стримував просування ворожих колон у напрямку Запоріжжя та забезпечував відхід з міста підрозділів Національної гвардії України.

Пізніше батальйонна тактична група Чаюка відійшла спочатку на лінію оборони Василівка – Токмак, через дві доби – на лінію Кам’янське – Оріхів. Там знову відчайдушно стримували натиск ворога.

22 березня під час визволення скла Малинівка Пологівського району Запорізької області отримав поранення від ворожої гранати, з його ноги вилучили 18 осколків.

25 квітня 2022 року у щоденному зверненні президент України Володимир Зеленський повідомив про присвоєння Денису Чаюку звання Героя України.

оренда квартири Львів

Новини