Зеленський на Ставці запитав Залужного і Сирського про Бахмут

Фото: Главком

Президент Володимир Зеленський у понеділок на засіданні Ставки верховного головнокомандувача запитав головнокомандувача Валерія Залужноого та командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександра Сирськоого щодо подальших дій на Бахмутському напрямку.

Про це йдеться в повідомленні на інформаційному ресурсі Офісу президента.

«Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про ситуацію на основних напрямках фронту.

Особливо детально члени Ставки розглянули ситуацію в Бахмуті. Оцінюючи перебіг оборонної операції, президент поставив запитання Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та командувачу оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександру Сирському щодо подальших дій на Бахмутському напрямку. Вони висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті».

Зазначається, що крім того, на засіданні Ставки було розглянуто питання постачання зброї й обладнання та їх розподілу за оперативними напрямками.

У засіданні також взяли участь: керівник ОП Андрій Єрмак, начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов, прем’єр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Новини