Зеленський уже в червні розраховує на позитивну оцінку Єврокомісії щодо євроінтеграції України

Фото: ОП

Уже настав час для позитивного рішення щодо відкриття переговорів про членство України в Європейському Союзі.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час спільного брифінгу з главою Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн у Києві, повідомляє Укрінформ.

«Уже давно настав час, щоб прибрати штучну політичну невизначеність у відносинах між Україною та Євросоюзом. Настав час для позитивного рішення щодо відкриття переговорів про членство України в Євросоюзі. Наші цінності – безпека. Наш добробут – мир на континенті. Усе це може реалізуватися для Європи на 100% лише разом з Україною», – сказав Зеленський.

У цьому контексті він наголосив, що розраховує на те, що в червні буде представлено позитивну проміжну оцінку Єврокомісії щодо прогресу України на шляху євроінтеграції.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 28 лютого 2022 року підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. 23 червня минулого року глави держав та урядів Євросоюзу ухвалили рішення щодо надання Україні статусу країни-кандидата на входження до ЄС. Тоді ж Європейська Комісія надала сім рекомендацій, виконання яких необхідне для подальшої євроінтеграції України.

оренда квартири Львів

Новини