Зеленський заявив, що вірить в успіх контрнаступу ЗСУ

Фото: Yle

Президент Володимир Зеленський заявив, що вірить в успіх майбутнього контрнаступу ЗСУ, а також в те, що Крим повернеться під контроль України.

Про це він заявив в інтерв’ю фінській державній телерадіокомпанії Yle та іншим північноєвропейським ЗМІ у Києві, передає Укрінформ.

«Зеленський підтвердив Yle, що Україна планує контрнаступ, зазначивши, що, на його думку, він буде успішним у відбитті російських військ та поверненні Кримського півострова під контроль України», – йдеться у матеріалі.

Водночас, за його словами, успіх України залежить від поставок зброї Заходом.

«Ми хочемо врятувати якомога більше життів, тому кількість озброєння є вирішальною», – сказав Зеленський.

За його словами, російські війська з кожним днем втрачають мотивацію. «Вони бояться нас і своїх теж, якщо хочуть відступити», – сказав Зеленський.

Зеленський також попередив про можливість того, що війна триватиме роками чи десятиліттями. «Іншим країнам зараз вигідніше підтримувати Україну, ніж підвищувати ризик третьої світової війни», – сказав президент.

Він також зазначив, що поки що неможливо оцінити, чи зміниться політика Фінляндії щодо України з новим урядом.

«Сподіваюся, що співпраця з новим урядом Фінляндії також буде успішною, тому що фінське суспільство підтримує Україну», – сказав Зеленський.

За його словами, Україна сподівається на допомогу Фінляндії в питаннях протиповітряної оборони та військово-повітряних сил. Україні для контратаки потрібні винищувачі.

Зеленський додав, що передача Україні фінських винищувачів Hornet залежить від того, як Фінляндія зможе вплинути на США. Інших варіантів в України немає, додав він.

Як повідомлялося, Фінляндія розглядає можливість передачі Україні винищувачів Hornet після отримання від США замовлених раніше сучасних F-35.

оренда квартири Львів

Новини