ЗСУ мають успіх в районі Кліщіївки та частковий – в районах Вербового та Новопрокопівки – Маляр

Фото: ЗСУ

Українські захисники мають успіх в районі Кліщіївки на Бахмутському напрямку та частковий успіх в районах Вербового та Новопрокопівки Запорізької області.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, найактивніші бойові діі зараз на Сході відбуваються на Бахмутському напрямку. Зокрема, тривають наступальні дії на півдні від Бахмута.

Гаряче зараз в Кліщіївці та Курдюмівці. В районі Кліщіївки в результаті ведення наступальних (штурмових) дій наші сили оборони мали успіх.

Своєю чергою, противник безуспішно намагався прорвати нашу оборону в районах Ягідного та Богданівки Донецької області.

На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області. Ворог прагне витіснити наші війська з займаних позиції. Але йому це не вдається.

Як на Авдіївському, так і Мар’їнському напрямках наші воїни, попри наступальні дії ворога, утримують позиції та проводять штурмові дії.

На Півдні на Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій.

Маємо частковий успіх в районах Вербового та Новопрокопівки Запорізької області, витісняємо противника із займаних позицій та закріплюємось на досягнутих рубежах.

На Херсонському напрямку наші захисники ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення ворога та наносять ураження по тилах противника.

На Півночі у прикордонних з РФ районах противник продовжує утримувати угруповання військ для прикриття державного кордону.

Здійснює активну диверсійну роботу з метою недопущення перекидання наших військ на гарячі напрямки.

оренда квартири Львів

Новини