ЗСУ завдали удар по 126-й гвардійській бригаді РФ в окупованому Криму – ГУР

Фото: Суспільне

25 серпня було завдано удару по російській 126-й окремій гвардійській бригаді берегової оборони Чорноморського флоту у селі Перевальне в тимчасово окупованому Криму.

Про це в коментарі LIGA.net повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

«Інформацію підтверджуємо, ураження було. Це не перший удар по 126-й бригаді. Як в останньому інтерв’ю заявив [начальник ГУР] генерал-майор Кирило Буданов: Україна тепер може завдавати ураження і реалізовувати операції в будь-якій точці окупованого Криму. Там найближчим часом буде також багато новин», – сказав він.

Юсов прокоментував, чому немає фото та відео удару. Він заявив, що підтвердженням наразі може слугувати те, що ця інформація стала публічною власне з російських ресурсів.

«Коли є можливість і доцільність надавати матеріали відеоконтролю, то звичайно така інформація надається», – зазначив представник ГУР.

Наразі є інформація про загиблих та поранених окупантів, але вона потребує уточнення, повідомив Юсов.

Близько 10 ранку Telegram-канал «Крымский ветер» повідомив про удар по 126-й бригаді РФ.

Читач каналу заявляв про трьох загиблих та «дуже багато» поранених, яких привезли до Сімферопольського шпиталю на вулиці Горького.

Перевальне розташоване у Сімферопольському районі Криму, відстань від Перевального до найближчих контрольованих Україною територій на правому березі становить близько 275 км, на лівому – понад 300 км.

оренда квартири Львів

Новини