Британська розвідка: війська РФ змогли просунутися в бік Лисичанська на 5 кілометрів

Фото: ЗСУ

За даними британської розвідки, російські війська за останні три дні змогли просунутися у бік Лисичанська на близько 5 кілометрів завдяки резервам та потужній щільності вогню.

Про це йдеться в огляді за 23 червня, пише «Європейська правда».

«З 19 червня російські сили найімовірніше змогли просунутись на відстань більше 5 км у напрямку південних околиць Лисичанська. Деякі українські підрозділи відійшли, можливо, щоб уникнути оточення. Більші успіхи РФ на цьому напрямку ймовірно є наслідком нещодавнього підсилення підрозділів та високої концентрації вогневих засобів», – зазначає розвідка.

Хоча російські війська створюють все більший тиск на виступ у районі Лисичанська-Сєвєродонецька і їм вдається «повзуче» просування, плани про створення глибшого оточення та захоплення заходу Донецької області наразі загальмувались.

В огляді за 22 червня британська розвідка повідомляла про наміри Росії перекинути на Донбас велику кількість резервних підрозділів.

Прем’єр Британії Борис Джонсон також заявив, що, за даними розвідки, в найближчі місяці наступ росіян загальмується через виснаження ресурсів.

Водночас він попередив британців, що потрібно «приготуватися до довгої війни».

Новини