Ситуація складна, ворог штурмує позиції ЗСУ одночасно на декількох напрямках – Ганна Маляр

Фото: Міноборони

Обстановка на фронті залишається складною та має ознаки до подальшого загострення. Противник задіяв всі сили і засоби для захоплення території та оточення наших військ. Бої досягли максимальної інтенсивності. Ворог штурмує позиції наших військ одночасно на декількох напрямках.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, попереду нас очікує надзвичайно складний і тривалий етап боротьби до повного звільнення наших територій у міжнародно визнаних кордонах. Треба розуміти, що це війна і на жаль втрати з нашого боку неминучі.

Ганна Маляр нагадує, що саме сьогодні, 8 років тому, 26 травня 2014 року, відбувся перший бій за Донецький аеропорт.

Сьогодні весь світ знає: Донецький аеропрорт – це символ незламності українських воїнів. Тепер у цей же ряд стала історія оборони Азовсталі. І оборонці Дапу, і оборонці Маріуполя – це яскрава ілюстрація нашої нескореності і прагнення до свободи. Ці героїчні епізоди російсько-української війни мають бути постійним нагадуванням тим, хто на четвертому місця нашої боротьби знову дістає із ганебних «мюнхенських» шухляд зрадницькі ідеї про умиротворення агресора.

Цей «безсилий пацифізм» ми відкидаємо. Україна боротиметься, а зберегти обличчя путін може, забравшись геть з наших територій.

Новини