ЗСУ нанесли удар по острову Зміїний, ворожому гарнізону завдано значних втрат

Фото: Радіо Свобода

Українські захисники нанесли удар із застосуванням різних сил та способів ураження по острову Зміїний, ворожому гарнізону завдано значних втрат. Військова операція триває і потребує інформаційної тиші до її завершення.

Окрім того ракетно-артилерійськими підрозділами ЗСУ відпрацьовано понад 100 вогневих завдань, втрати ворога: 26 військових, танк, багатоцільовий броньований тагяч, ще 3 броньовані і 4 вантажні авто.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«На Миколаївщині після ворожих обстрілів у с. Лимани Галицинівської громади виникла пожежа житлового будинку та сухої трави. Потерпілих немає. Також вночі було обстріляно Первомайську громаду. За попередньою інформацією потерпілих немає, але суттєво пошкоджено будівлі.

Ранком знов нанесено ракетний удар з повітря та реактивними системами залпового вогню з Херсонського напряму по Миколаєву та передмістю. Ворог продовжує руйнувати портову інфраструктуру та сільськогосподарські площі. Інформація про руйнування та постраждалих уточінюється.

На Херсонщині тривають обстріли, окупанти застосовують різну зброю, включаючи ту, що заборонена міжнародними конвенціями. Обстановка в регіоні вкрай складна. Особливо у населених пунктах, які знаходяться біля Снігурівки, Зеленодольської громади та на кордоні із Миколаївщиною. Критичною залишається ситуація із відновленням електроенергії та води у селах Бериславського району.

Але наші підрозділи продовжують нищити ворога і відтискати його на схід. Гелікоптерною парою ранком нанесено удар по скупченню живої сили та військової техніки противника. Ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано понад 100 вогневих завдань. Їх результати уточнюються, але станом на ранок вже відомо, що світ став чистіше на 26 рашистів. Вже не завдаватимуть шкоди українському народу танк, багатоцільовий броньований тагяч, ще 3 броньовані і 4 вантажні автівки.

По острову Зміїний було нанесено зосереджений удар із застосуванням різних сил та способів ураження у ході якого те, що рашисти гордо називали острівним гарнізоном, обліковує значні втрати. Військова операція триває і потребує інформаційної тиші до її завершення.

Склад корабельного угруповання за ніч не змінився, отже загрози і виклики – теж.»

Новини