Львів минулий

Безвізовий режим, перші майданчики для вигулу тварин, перший лоукостер


***

11 червня 2017 року запрацював безвізовий режим. Це стало можливо завдяки титанічній роботі дипломатичного корпусу та керівництву держави. Відтак, аби відвідати Європу необхідний був лише біометричний паспорт та страховка. 

***

31 серпня 2017 р. зупинилося серце блаженнішого Любомира Гузара. Главі УГКЦ мало б виповнитися 85 років. У рідному для Любомира Гузара Львові з ним прощалися впродовж трьох днів. До собору святого Юра приїхали десятки тисяч вірян, двері храму були відчинені цілодобово. Блаженнішого провели в останню путь кількатисячною траурною ходою.

***

14 травня 2018 р. на найвищій горі світу затріпотів львівський прапор. Роман Городечний після двомісячної експедиції успішно повертається до рідного міста і стає  першим львів’янином, який підкорив Еверест.

***

У жовтні 2018 найбільший європейський лоукостер авіакомпанія “Ryanair” врешті розпочав польоти з міста Лева. Перший рейс – до Кракова.

***

Московський патріархат нарешті почав потрохи зникати, адже томос, який українська церква отримала 6 січня 2019, надав духовну незалежність УПЦ. 

***

31 березня 2019 обирали главу держави. У першому турі більшість львів’ян віддали голоси чинному президенту України Петру Порошенку.  Результати волевиявлення львів’ян не змінилися і під час другого туру. Але на загальний результат виборів це не вплинуло. Президентом України став Володимир Зеленський.

***

У травні 2019 Львів оплакував Маркіяна Іващишина. На 52 році життя зупинилося серце  Він був одним із провідників Революції на граніті, учасником студентського братства і засновником мистецького об’єднання “Дзиґа”.

***

Більше – у програмі

Львів минулий на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.⤵️

Залишити відповідь