«2023-й обовʼязково буде роком нашої перемоги» – Зеленський після засідання Ставки

Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський у неділю провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорили оперативну обстановку та ймовірні дії ворога на найближчий період.

Про це йдеться на сайті президента.

«Було заслухано доповіді командувачів військ щодо оперативної обстановки на фронті, зокрема на Донецькому напрямку та на півдні. Також було розглянуто інформацію від розвідки про ймовірні дії ворога на найближчий період».

Учасники засідання також обговорили забезпечення ключових потреб сил оборони України в основних зразках озброєння, військової техніки та боєприпасів для проведення операцій, запланованих на 2023 рік. А ще приділили увагу виробництву, постачанню та ремонту озброєння, військової техніки й боєприпасів для потреб сил оборони України. Крім того, члени Ставки розглянули питання вдосконалення системи індивідуальної та колективної підготовки особового складу підрозділів.

«2023-й має бути й обовʼязково буде роком нашої перемоги»,додав президент Зеленський у своєму повідомленні в Телеграм-каналі.

У засіданні взяли участь: керівник ОПУ Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данілов, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник ГУР Кирило Буданов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки долучилися також члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Новини