Бойовикам на Луганщині не виплачують гроші – Гайдай

Фото: ЗСУ

Бойовикам на Луганщині не виплачують гроші, у майже вщент зруйнованому Сєвєродонецьку прийняли заяви щодо компенсації за зруйноване житло лише у 38 осіб, митний контроль між так званою «ЛНР» та РФ так і не скасували.

Про це в Телеграм повідомив голова  Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Нібито з 11 жовтня пункти пропуску між так званою «ЛНР» та Росією скасовані. На папері. Втім, жителі Луганщини щодня скаржаться навіть на посилення митних заходів стосовно них.

Зокрема, на пункті пропуску «Довжанський» бажаючих виїхати в РФ стоять більше двох годин – чекають, доки дозволять. Можливо, у митників проблеми з грошима».

За словами Гайдая, бойовики уже не один місяць не можуть отримати призначені виплати. Хоча знають, що незважаючи ні на що, новенька «Лада» буде.

Окрім того, голова ОВА зазначив, що на сьогодні у Сєвєродонецьку залишається до 10 тисяч населення. Житловий фонд зруйновано на 80%, не кажучи вже про відсутність інфраструктури.

Однак за чотири місяці окупації ніхто навіть і не думав нічого відновлювати, навіть для пропаганди. Заявили перед псевдореферендумом про виплати компенсацій за зруйноване житло, а люди грошей так і не побачили.

На поточному тижні раптом після вказівки з Луганська знайшлися 38 сєвєродончан, яким буцімто видали гроші. Та ще дев’ять, які теж готові їх отримати: «Хто ці люди? І чому вони у переважній меншості? Хотілося би подивитися в обличчя».

Новини