Борис Джонсон обіцяв виступити в ЛНУ імені Івана Франка

Фото: DW

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у своєму відеозверненні до Львівського національного університету імені Івана Франка подякував за удостоєння його почесного звання «Doctor Honoris Causa» та пообіцяв приїхати у Львів.

Відеозвернення у Фейсбуці оприлюднив ЛНУ імені Івана Франка.

«Звертаюся до вас, бо хочу, щоб ви знали, наскільки я зворушений і яка велика честь для мене, що Львівський університет ухвалив рішення надати мені почесне звання Doctor Honoris Causa.

Це честь, якої я не заслужив, але я пишаюся, пишаюся тим, що мені її надали. Обіцяю приїхати до вас настільки швидко, наскільки це можливо, щоб отримати звання особисто».

Борис Джонсон розповів, що у запланованому виступі перед університетською спільнотою під час отримання цього почесного звання хоче заявити, що багато людей говорять про війну в Україні і про переговори, але вони можуть відбутися лише за однієї умови: якщо – і тільки якщо – цим переговорам передуватиме перемога України. Саме це має бути передумовою будь-яких переговорів.

«На мій погляд, дуже вагомо, щоб ми у Великій Британії та в інших країнах світу надали Україні те, що ви потребуєте, і зробили це якомога швидше, щоб досягти мети. Врешті-решт, ви боретеся за всіх нас, а не тільки за свободу і демократію України, що – звісно – дуже важливо. Та, крім того, ви боретеся за принципи свободи в усьому світі, і ми повинні вам за це подякувати».

Нагадаємо, що 4 жовтня 2022 року Вчена рада Львівського університету присвоїла звання «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Львівського національного університету імені Івана Франка» прем’єр-міністрові Великої Британії (2019-2022) Борису Джонсону.

оренда квартири Львів

Новини