Британська розвідка розповіла про «вибори», які РФ проводить на окупованих територіях

Фото: DW

Проведенням псевдовиборів на окупованих територіях України путінська «Єдина Росія» прагне закріпити там вплив Кремля.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, пише «Європейська правда».

Зазначається, що російська влада в окупованих частинах України планує на 8-10 вересня проведення там «виборів» – паралельно з виборами на території РФ. Голосування вже почалося в Маріуполі і в частині Запорізької області.

«Хоча ідентифіковані понад 1000 кандидатів є брак кваліфікованих і досвідчених серед них. Відсутні також незалежні кандидати, які не є членами прокремлівських партій, що вказує на те, що це не будуть вільні чи чесні вибори» – йдеться в огляді.

Український центр національного спротиву також стверджує, що окупаційні адміністрації значно перебільшили кількість виборців у списках.

«Кремлівські опитування свідчать, що «Єдина Росія», домінантна в РФ, набере 80% голосів в чотирьох окупованих регіонах. «Єдина Росія» з високою ймовірністю забезпечить собі більшість місць у спробі забезпечити контроль і вплив Кремля над окупованими регіонами», – йдеться в огляді.

Нагадаємо, речник Європейської комісії Петер Стано в п’ятницю засудив проведення Росією «виборів» на окупованих територіях України.

оренда квартири Львів

Новини