Британська розвідка вказала, що є ключовим для України для прориву на Донбасі

Фото: ЗСУ

В останні шість тижнів і Україна, і РФ досягли обмежених успіхів, але для оперативних проривів обом сторонам необхідно створити з’єднання боєздатних військ, здатних використати ці успіхи.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії, пише «Європейська правда».

Повідомляється, що протягом вихідних тривали інтенсивні бойові дії як біля Кремінної, так і на Бахмутському напрямку фронту на Донбасі. Станом на 15 січня Збройні Сили України майже напевно утримували позиції в Соледарі, незважаючи на тривалі обстріли з боку «групи Вагнера», зазначає британська розвідка.

Навколо Кремінної, за даними Міноборони Британії, бойові дії характеризуються складною серією локальних атак та контратак у лісистій місцевості. Проте загалом ЗСУ продовжують поступово просувати свою лінію фронту на схід на околиці Кремінної.

«За останні шість тижнів і Росія, і Україна досягли вистражданих, але обмежених успіхів у різних секторах. За цих обставин ключовим оперативним завданням для обох сторін є формування з’єднань боєздатних військ, здатних використати тактичні успіхи для створення оперативних проривів», – йдеться в огляді.

Нагадаємо, раніше британська розвідка розповіла про роль російських десантників у боях на підступах до Кремінної.

Новини