Енергосистема України зберегла цілісність, але дефіцит суттєвий – Укренерго

Фото: Володимир Кудрицький, Фейсбук

Україна зберегла керованість та цілісність енергосистеми. Проте дефіцит в системі суттєвий. Складна ситуація на Харківщині та Львівщині.

Про це у Фейсбук повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За його словами, ціллю російських терористів сьогодні були електростанції, а також підстанції Укренерго. Дякуючи Силам оборони України та заходам, що вживали енергетики під час ударів, керованість та цілісність енергосистеми збережена. Проте дефіцит в системі суттєвий. Складна ситуація на Харківщині та Львівщині. Там, а також в інших регіонах, вже працюють ремонтні бригади і триває ліквідація наслідків атаки. Ми робимо все необхідне, щоб відновити енергоживлення якнайшвидше.

Володимир Кудрицький наголосив, скоординована робота військових та енергетиків не дає можливості ворогу досягти головної мети – занурити всю країну у холод та темряву. Зараз набирає потужність генерація та відновлюється енергопостачання для споживачів. Україна встоїть і переможе.

«Наші думки сьогодні з Дніпром, де російська ракета зруйнувала багатоповерхівку, вбивши і поранивши десятки людей. Щирі співчуття рідним загиблих і швидкого одужання пораненим».

Новини