Херсон повертається під контроль України, шляхи відступу росіян під вогнем ЗСУ – ГУР


Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогнем української армії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки України у своєму зверненні до російських військовослужбовців, в якому закликає їх здаватися в полон.

«Як і очікувалося, після відступу основного угруповання військ армії РФ з українського Херсона ваше командування кинуло вас напризволяще.

Ваші командири закликають вас переодягатися у цивільний одяг та намагатися самостійно тікати з Херсона. Очевидно, це вам не вдасться.

Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожен російський військовослужбовець, який чинитиме опір, буде знищений».

В ГУР наголошують, у російських військових є єдиний шанс уникнути загибелі – негайно здатися в полон.

У разі добровільної здачі в полон Україна гарантує вам збереження життя та безпеку. Адже дотримується Женевських конвенцій, гарантує військовополоненим харчування, медичну допомогу та можливість обміну на військовослужбовців українських Збройних Сил, які перебувають у полоні в РФ.

Новини