Імена лікарів-порушників і ухилянтів оприлюднять – Данілов

Фото: РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що імена лікарів, які виписували фальшиві документи про непридатність до військової служби, та ухилянтів, яким їх видавали, буде оприлюднено.

Про це Данілов розповів в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Зараз немає публічного наголосу… Але якщо відповідні органи доведуть, що було скоєно злочин, то всі прізвища, ім’я, по батькові всіх цих лікарів буде обов’язково відомо. З прізвищами тих, хто отримав від них таку «допомогу». Цей процес вже йде. Давайте наберемося терпіння і побачимо результати цієї роботи…

Справа в тому, що вони не утруждалися… майже в а90% випадків (щодо оформлення інвалідності –ред.) був один і той же діагноз… Все це буде підлягати перевірці в законний спосіб. Якщо людина дійсно непридатна – їй нема чого лякатися. Спокійно буде проведена документація, якщо ви перебували в стаціонарі, до цього хворіли.

Але якщо так сталося, що ви були здоровою людиною з 18 до 45 років, умовно кажучи, і після 24 лютого раптово почали хворіти, то треба просто подивитися, що сталося, може вам потрібна допомога»

Відповідаючи на запитання, хто уповноважений перевірити, як було анонсовано Офісом президента, всі рішення ВЛК, починаючи від 24 лютого 2022 року, щодо інвалідності та непридатності до військової служби, які були та можуть бути повʼязані з корупційними порушеннями, Данілов сказав, що право перевіряти ВЛК має Офіс омбудсмана.

 «Ця перевірка вже почалася. За два-три тижні ми будемо мати остаточні результати перевірки», – сказав Данілов.

оренда квартири Львів

Новини