Італія розглядає надання Україні засобів ППО – Мелоні в розмові із Зеленським

Фото: Радіо Свобода

Італія розглядає питання надання систем протиповітряної оборони для захисту українського неба.

Про це у Твіттер повідомив президент Володимир Зеленський за підсумками телефонної розмови з прем’єр-міністеркою Італії Джорджією Мелоні.

Зеленський зазначив, що під час розмови подякував очільниці уряду Італії за солідарність і всебічну підтримку України.

Також він привітав надання італійським урядом додаткових 10 мільйонів євро допомоги, які анонсував міністр закордонних справ країни Антоніо Таяні на конференції з підтримки України в Парижі ще 13 грудня.

«Пані Мелоні повідомила про розгляд питання надання систем протиповітряної оборони для захисту українського неба. Обговорили «формулу миру», – додав Зеленський.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="uk" dir="ltr">Висловив <a href="https://twitter.com/GiorgiaMeloni?ref_src=twsrc%5Etfw">@GiorgiaMeloni</a> подяку за солідарність і всебічну підтримку України. Привітав виділення 🇮🇹 урядом додаткових €10 млн допомоги. Пані Мелоні повідомила про розгляд питання надання систем ППО для захисту 🇺🇦 неба. Обговорили <a href="https://twitter.com/hashtag/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D1%83%D0%BB%D0%B0%D0%9C%D0%B8%D1%80%D1%83?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ФормулаМиру</a></p>&mdash; Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) <a href="https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1607762576099745796?ref_src=twsrc%5Etfw">December 27, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Про які саме системи ППО йдеться, наразі невідомо, та ще в листопаді ЗМІ писали, що Італія розглядає передання Україні систем SAMP/T і Aspide у межах нового пакета допомоги.

Новини