Крим можна відвоювати наступного року, – Аліна Фролова

Фото: espreso

Взяти Крим наступного року. Такий сценарій спрогнозував Україні колишній командувач армії США у Європі генерал Бен Ходжес. План – дуже вірогідний і він збігається з експертною думкою і прогнозами, яке давало командування ЗСУ вважає заступниця Голови Правління Центру оборонних стратегій Аліна Фролова.

Про це вона заявила в ефірі «Першого Західного».

«Але не забуваймо, що йде війна і її курс може бути змінений будь-якими подіями. Війна може затягнутись. Тому я би не прив’язувалась до конкретної обраної дати. Що стосується передумов, то ми діємо однаковою тактикою на всіх напрямах: спочатку ворог знекровлюється, знищується його логістика, постачання, поступово вичавлюється жива сила і створюються небезпечні умови», – пояснює експертка.

Водночас, якщо говорити про Крим, то за її словами, спершу обов’язково має бути знешкоджений їхній флот, який там знаходиться.  Тільки тоді можна говорити про фізичне звільнення Криму.

«Коли говоримо про звільнення Криму, має бути ще й політичний аспект. Якщо втрату інших територій російське командування зможе пояснити своєму населенню, то здачу Криму їм буде важко виправдати. Тому тут мають скластись ще й політичні умови таким чином, щоб це можна було зробити», – вважає Аліна Фролова.   

Новини