Львівщина отримала державну субвенцію на автобуси «Школярик» на 2023 рік

Фото: ЛОВА

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №418 від 28.04.2023, між регіонами України розподілено державну субвенцію для закупівлі автобусів «Школярик». Львівщина, відповідно до постанови, отримає з державного бюджету субвенцію в розмірі 80 мільйонів гривень.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він зазначив, що місяць тому Львівська ОВА зверталася до Міністерства освіти і науки України щодо пришвидшення розподілу одного мільярда гривень, передбачених у державному бюджеті на придбання автобусів у 2023 році.

 «Наша область отримала одну з найбільших субвенцій. Це дозволить дофінансувати закупівлю близько 80 автобусів для 52 громад та повністю закрити потребу Львівщини у транспорті для довезення учнів. Закупимо як звичайні автобуси, так і спеціалізовані. Важливо, щоб усі діти мали рівний доступ до освіти», – зазначив Максим Козицький.

Ціна одного «Школярика» – приблизно 2,5 млн грн. Дофінансувати залишок коштів мають першочергово самі громади за підтримки з обласного бюджету.

За словами Козицького, у 2022 році Львівщина централізовано закупила 126 шкільних автобусів – коштом обласного бюджету, освітньої субвенції з державного бюджету та за співфінансування територіальних громад.

Нові «школярики» служать замість тих, які громади віддали ЗСУ, а також тих, які потребували заміни через тривалий термін експлуатації.

оренда квартири Львів

Новини