Макрон: Приїзд Зеленського на саміт G7 може «стати переломним моментом»

Президенти України та Франції – Володимир Зеленський та Емманюель Макрон – провели зустріч у японському місті Хіросіма на полях саміту держав «Групи семи».

Про це повідомляє «Європейська правда».

Під час зустрічі із Зеленським Макрон заявив, що приїзд президента України є «унікальною можливістю», щоб «висловити свою позицію, донести свій меседж і поділитися своєю думкою».

«Я вірю, що це може стати переламним моментом»,цитує президента Франції агенція AFP.

Сам Зеленський у соцмережах написав, що подякував Франції за підтримку «коаліції винищувачів» й участь у тренувальній місії з підготовки українських льотчиків.

«Акцентував увагу на пріоритетності реалізації української формули миру та залученні до неї якомога більшої кількості країн. Проінформував про продуктивний візит на саміт Ліги арабських держав», – додав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у суботу вранці прибув до Японії, де братиме участь у заходах у межах саміту «Групи семи».

Віж уже провів переговори з британським прем’єром Ріші Сунаком, очільницею уряду Італії Джорджією Мелоні та президентом Євроради Шарлем Мішелем.

Цього ж для лідери G7 узгодили спільне комюніке за результатами саміту в Японії – за день до його завершення, де підтвердили непохитну підтримку України «стільки, скільки буде потрібно для досягнення всеосяжного, справедливого і тривалого миру».

оренда квартири Львів

Новини