Медики з РФ шукають у дітей на Луганщині якомога більше патологій, щоб їх вивезти – ОВА

Фото ілюстративне: Укрінформ

Біля Стельмахівки росіяни застосували важкі вогнеметні системи, обіцяні відновлювальні роботи в окупованих містах Луганщини відтермінували до весни, російські медики намагаються знайти якомога більше патологій в дітей регіону та депортувати їх на РФ.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

Зазначається, що 26 листопада підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Стельмахівки. У районі цього населеного пункту росіяни застосували важкі вогнеметні системи ТОС-1А.

Крім того, упродовж доби ними з танків та артилерії обстріляні Невське, Новоселівське, Макіївка, Площанка і Діброва.

Українські ракетники та артилеристи за минулу добу уразили два пункти управління, 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога, а також один інший важливий об’єкт противника.

Тим часом на території РФ та окупованій частині Луганщини кажуть про чергову хвилю мобілізаційних заходів, які почнуться від 10 грудня.

Крім повісток росіяни можуть запропонувати населенню так званої «ЛНР» виключно обіцянки.

Так, відновлювальні роботи в окупованих містах вони відтермінували до весни, як от у Рубіжному. Договори, які були в наявності, завершуються 1 грудня або вже добігли кінця. Роботи залишилися незавершеними. Кажуть, що із потеплінням повернуться.

Різні ситуації виникають із диспансеризацією дітей, яку вирішили провести росіяни на Луганщині.

Так, для тисяч дітей від 2 до 17 років вже проведено поглиблені медичні огляди. Завезені з Росії медики зазначили в документах обстеження, що 70% з цих дітей потребують спеціальної медичної допомоги.

Саме таким заключенням росіяни прикривають депортацію дітей на територію РФ.

Новини