Мобілізовані Чувашії влаштували масовий протест, бо Путін їм не заплатив – ЗМІ

Скрін з відео: Медуза

В Ульяновській області Росії понад 100 мобілізованих із Чувашії вийшли на акцію протесту, оскільки не отримали обіцяних президентом Володимиром Путіним виплат – мітингувальників вже «заспокоїли» Рогвардія і бійці ОМОНу.

Про це повідомило російське видання Медуза.

Mобілізовані скаржаться, що не отримали ні одноразових виплат в розмірі 300 тисяч, ні грошове забезпечення у 195 тисяч рублів, яке обіцяв президент Росії. Під час протесту вони вигукували «Один за всіх – всі за одного».

«Ми, ризикуючи власним життям, йдемо на вірну смерть задля вашої безпеки та мирного життя! Наша держава відмовляється виплатити нам грошові кошти в розмірі 195 тисяч рублів, які нам обіцяв президент Володимир Путін! Заради чого тоді нам іти воювати за цю державу, залишивши свої сім’ї без підтримки?! Ми відмовляємося від участі в «спеціальній військовій операції» і будемо домагатися справедливості, поки нам не виплатять грошові кошти, обіцяні нашим урядом на чолі з президентом РФ!».

Telegram-канал, на який посилається «Медуза», стверджує, що мобілізованих уже «заспокоїли», оскільки в навчальний центр направили бійців ОМОНу і Росгвардії.

Як повідомляють російські ЗМІ, 19 жовтня Володимир Путін підписав указ, згідно з яким грошова винагорода мобілізованого після зарахування в частину має становити не менше 195 тисяч рублів. Путін стверджував, що виплати мають відбуватися і під час так званого «навчання» мобілізованих військовослужбовців. Указ набув чинності з 1 листопада.

28 жовтня міністр оборони РФ Сергій Шойгу доповів президенту Росії Володимиру Путіну, що нібито часткова мобілізація завершилася і в Україну відправили вже 82 тисячі мобілізованих.

Новини