Модульне містечко у Львові відвідали Посли Польщі та Великої Британії

Фото: Львівська ОВА

На Львівщині перебувають Надзвичайні і Повноважні Посли Великої Британії та Республіки Польща в Україні Мелінда Сіммонс і Бартош Ціхоцькі. Вони відвідали двоповерхове модульне містечко, де станом на зараз проживає понад 700 вимушено переміщених осіб. Це переважно жінки із дітьми. Найбільше – з Донецької, Луганської та Харківської областей.

Саме за підтримки Великої Британії та Польщі у Львові змогли побудувати це модульне містечко.

«Вторгнення Росії призвело до того, що мільйони українців були змушені залишити свої домівки і залишилися без даху над головою. Британія та Польща працюють разом для забезпечення тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб в Україні. Міжнародна спільнота об’єднується у нашій спільній рішучості підтримувати хоробрий народ України стільки, скільки це буде потрібно», – цитує Посла Великої Британії в Україні Мелінду Сіммонс пресслужба Львівської міськради.

Представники Польщі, Великої Британії та України символічно висадили платани на території містечка як символ співпраці трьох країн.

«Цей проєкт відображає згуртованість міжнародної спільноти навколо України – жертви російської злочинної агресії. Я радий, що багато сімей знайшли тут прихисток. І я бажаю, щоб такі містечка, з одного боку, об’єднали українців з різних регіонів країни, але з іншого – стали якнайшвидше порожніми, тобто щоб українці могли повернутись до своїх рідних домівок в безпечній та мирній Україні», – зазначив Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі.

Поселення у модульне містечко триває. Тут  ще готові вмістити близько 700 осіб. На території містечка також незабаром облаштують міський город, щоб мешканці могли вирощувати та доглядати власну городину.

оренда квартири Львів

Новини