На Львівщині відбудеться Форум військових письменників

Фото: galinfo

4 – 6 травня на Львівщині відбудеться Всеукраїнський форум військових письменників. Він об’єднає авторів – чинних військовослужбовців, волонтерів, журналістів, а також тих, хто на початку протистояння на Сході України були призвані до лав силових структур України по мобілізації або пішли воювати добровольцями.

Про це повідомляє співорганізатор заходу – комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука».

«Уже вп’яте Форум сприятиме взаєморозумінню, згуртує, допоможе відрефлексувати отриманий героями досвід, зокрема, вже в умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а також стане неформальним майданчиком для спілкування із громадою. Учасники Форуму вже традиційно зустрінуться з читачами не лише у Львові, але і в містах області. У програмі: презентації книг, неформальне спілкування, зустрічі з громадами, студентами, учнями, благодійні акції та книжковий ярмарок в фойє бібліотеки на площі Ринок, 9», – розповіли в бібліотеці.

Серед гостей Форуму будуть: Василь Паламарчук, Олександр Терещенко, Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов, Валерія Борщевська, Андрій Кириченко, Ілля Тітко, Олена Лотоцька, Володимир Коротя, Катерина Флекман, Володимир Скоростецький, Олена Ластівка-Мокренчук, Ірина Білоцерківська, Оксана Весна, Ірина Вовк, В’ячеслав Раєвський, Андрій Гуменюк, Оксана Чорна.

оренда квартири Львів

Новини