Наслідки ракетних ударів та питання снарядів і зброї: Зеленський провів годинну нараду

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський 1 травня провів годинну нараду з силовиками та міністрами, на якій обговорили поведінку ворога найближчим часом, наслідки російських ударів по Україні та питання зброї і снарядів.

Про це президент розповів у своєму вечірньому зверненні.

«Цей понеділок і новий тиждень почав із годинної наради з усіма рівнями управління державою та захистом. Глава Уряду та міністри, Офіс. Доповідали головком, керівники ГУР і Служби зовнішньої розвідки, голова СБУ, секретар РНБО».

За словами президента, перше питання – наслідки російських ударів, зокрема ракетних. Лише за минулу ніч, від опівночі до сьомої ранку, вдалося збити 15 російських ракет. Але, на жаль, не всі. Поки не всі. Україна максимально активно працює з партнерами, щоб захист нашого неба став іще надійнішим.

Також Зеленський повідомив, що на вранішній нараді обговорили ймовірну поведінку ворога найближчим часом, скоординували оборонні кроки.

Окремо – питання зброї та снарядів для наших воїнів. Також ситуація на поки що окупованій території та протидія Росії: «Жодного шансу окупанту на нашій землі! Ворогу – лише знищення».

оренда квартири Львів

Новини