Один дивізіон Patriot уже на бойовому чергуванні в Україні, інші в дорозі – Повітряні сили

Фото: DW

Один дивізіон зенітно-ракетного комплексу «Patriot» вже заступив на бойове чергування в Україні, інші перебувають в дорозі.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Один з дивізіонів («Patriot» – ред.) уже заступив кілька днів тому, працює…

Інші вже в дорозі до своїх майбутніх позицій. Сподіватимемося, що будуть якісь результати, проти рашистських літаків, зокрема».

Відповідаючи на питання, чи зможе ЗРК «Patriot» збивати ракети С-300, якими було атаковано Харків 22 квітня, Ігнат сказав, що «Patriot» може збивати ці ракети, однак їх у росіян дуже багато.

«Тут не те що дорого (збивати ракети С-300 з ЗРК «Patriot» – ред.), тут те, що їх багато. 6-7 тисяч ракет С-300 було ще кілька місяців тому. Раціональніше їх знищити на землі… Треба розуміти, скільки в нас буде ракет до «Patriot» і скільки в них буде ракет до С-300. Вони будуть як «Шахеди» запускати, виснажуючи нашу ППО», – сказав речник Повітряних сил.

21 квітня командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук перевірив бойові позиції ЗРК «Patriot» на одному з напрямків. Він зазначив, що пускова установка ЗРК «Patriot» уже несе бойове чергування в системі протиповітряної оборони України.

оренда квартири Львів

Новини