Переселенцям та релокованому бізнесу допоможуть покращити підприємницькі навички

Фото: ЛОВА

На Львівщині стартував проєкт, який має  допомогти  внутрішньо переміщеним  та релокованому бізнесу покращити їхні підприємницькі навички. Слухачі тренінгів отримають індивідуальні плани інтеграції до обраного сектору локального бізнесу та консультаційну підтримку експертів.

Про це повідомили в Львівській обласній військовій адміністрації.

За словами заступника директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Ореста Гриніва, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на Львівщину релокувались більше двох сотень підприємств.

«Відтак, одним із наших важливих завдань є підтримка релокованого бізнесу. Ми це робимо зокрема коштами обласного бюджету, а також залучаючи різні грантові організації. Сьогодні презентуємо один з таких проєктів, який спрямований на покращення підприємницьких навичок ВПО, представників релокованих підприємств», – зазначив посадовець.

Організатори провели аналітичне дослідження, спрямоване на формування переліку затребуваних професій у ключових галузях, які найбільше постраждали від повномасштабного вторгнення Росії в Україну та розробили Мапу можливостей із профілями професій.

Відтак, представники проєкту запрошують внутрішньо переміщених осіб, представників релокованого у Львівську область бізнесу, зацікавлених підприємців регіону, на навчання.

Зареєструватись на навчання можна тут:  https://getgrant-school.com

Новини