Посадовицю міськради Стрия та підрядника звинуватили в розкраданні коштів при ремонті стадіону

Фото: Львівська обласна прокуратура

Стрийська окружна прокуратура повідомила про підозру директору підрядної організації та керівнику одного з управлінь Стрийської міської ради. Підряднику інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення, посадовцю – службову недбалість.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

За даними слідства, суб’єкт підприємництва привласнив бюджетні кошти у великих розмірах при капітальному ремонті стадіону «Сокіл», що знаходиться у місті Стрий.

В червні 2021 року за результатами тендеру між одним із товариств Києва та Стрийською міською радою було укладено договір про виконання робіт на вищевказаному об’єкті.

В подальшому, з метою заволодіння коштами підрядник вніс завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт, завищивши їх обсяги.

В свою чергу, посадова особа міської ради неправомірно погодила дані акти, які не відповідали дійсності.

Згідно з останніми, органом місцевого самоврядування було безпідставно перераховано кошти суб’єкту господарювання.

Внаслідок таких дій територіальній громаді завдано збитків на понад 500 тис. грн.

Слід зазначити, що на ремонт стадіону були виділені субвенції з обласного та Державного бюджетів.

При обшуках у фігурантів правоохоронцями виявлено та вилучено грошові кошти в загальному розмірі понад 8 млн грн, установчі документи, печатки та інші речові докази. За клопотанням прокурора, суд наклав на них арешт.

Слідчі дії тривають. Вирішується питання відсторонення посадової особи від займаної посади, а також обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Стрийського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, за оперативного супроводу Управління СБ України у Львівській області.

оренда квартири Львів

Новини