ППО збила усі об’єкти в області, причина падіння ракети на Золочівщині встановлюється – ОВА


Протиповітряна оборона Львівщини спрацювало ефективно і збила усі повітряні об’єкти росіян, які були у повітряному просторі області, а причини падіння ворожої ракети, яка убила 5 людей, встановлюються.

Про це повіомив перший заступник голови Львівської обласної адміністрації Андрій Годик в ефірі національного марафону новин, пише Українська правда.

«5 людей загинуло внаслідок падіння ракети в житловий масив.

В частині ефективності ППО – відповідно до даних ПК «Захід», всі повітряні об’єкти, які перебували на території Львівської області, були знищені. Але безпосередньо проінформувати і зробити висновок, що сама стало причиною падіння ракети на житловий масив у Золочівському районі – чи це було некоректне наведення терористичними військами ракети, чи це похибка самої ракети, чи падіння внаслідок збиття нашою ППО – зможемо тільки після завершення первинних слідчо-оперативних дій і висновків військових і правоохоронців».

Годик підкреслив, що наразі може констатувати те, що до людських жертв призвело падіння саме російської ракети – її уламки ідентифікувала слідчо-оперативна група.

Чиновник також висловив сподівання, що кількість жертв у результаті цього удару не зросте, бо за словами родичів і сусідів, у знищених будинках проживало 5 осіб, чиї тіла вже дістали з-під завалів.

Нагадаємо, у Львівській області у результаті масованої атаки росіян вночі та вранці 9 березня загинули п’ятеро людей.

Новини