Прага передає сотні одиниць обладнання для тепла і світла у Києві й Миколаєві

Фото: Мілітарний

Прага передає сотні одиниць обладання для того, щоб допомогти забезпечувати світло й тепло у Києві та Миколаєві на час, поки інфраструктуру відновлюють після ракетних ударів РФ, а також обладнання для медичних установ.

Про це повідомив у своєму Twitter мер Праги Зденек Гржиб.

«Ми відправляємо пакет допомоги від Праги тим, хто потерпає від скоюваного Росією геноциду українців. Це 626 обігрівачів – 400 для Києва, 226 для Миколаєва, і 18 агрегатів – 10 для Києва, 8 для Миколаєва, а також медичне обладнання на 22 млн чеських крон для Центру громадського здоров’я та Міністерства охорони здоров’я… Ми будемо підтримувати Україну до її перемоги, і далі – під час повоєнної відбудови. Не можна поступатися злу», – написав він.

Майже одночасно Франція оголосила, що передає в Україну 100 потужних генераторів.

Нагадаємо, Європарламент та Європейська асоціація міст започаткували ініціативу «Генератори надії», метою якої є збір генераторів для України у великих обсягах.

Україна й до останнього масштабного ракетного удару по інфраструктурі отримувала генератори від країн Європи. Як повідомляли в уряді на початку листопада, на той час Україна отримала загалом близько 500 генераторів від 17 країн ЄС.

«Європейська правда»

Новини