Проблеми з енергопостачанням залишаються ще тільки в Новороздільській ТГ, – Андрій Годик

Фото: my.chernigov

Львівщина знову зі світлом. Всі об’єкти критичної інфраструктури відновили свою роботу. Проблема із електропостачанням залишається лише в Новороздільській ОТГ. Але спільними зусиллями «Укренерго», «Львівобленерго» та Львівської обласної військової адміністрації питання вирішують.

Про це в ефірі «Першого Західного» повідомив перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«Ракетні удари поставили питання для кожного з нас про те, що ми повинні бути готові до можливих загроз, пов’язаних з відімкненням електро -, теплопостачання, особливо в період опалювального сезону», – сказав чиновник.

За його словами, збитки, завдані ворогом, зараз підраховуються і вони є значними. Але область швидко справилась з ліквідацією наслідків ракетного удару.

«Спрацювали на відмінно всі. Особливо хотів відзначити аварійні бригади «Львівобленерго», «Укренерго». Всі максимально включились і 24/7 працювали над відновленням електропостачання. Честь і хвала їм. Бо ми всі відчули наскільки важливим є електропостачання», – додав Андрій Годик.

Попри це, він зауважив, що незважаючи на заклики влади економити електроенергію, її споживання у Львові за позавчорашній день у піковий час з 17.00 до 23.00 ніяк не змінилось.

«Тобто, люди не дослухались. Ми звернулись до органів місцевого самоврядування в частині проведення відповідної роботи, зокрема, в частині комунальної інфраструктури. Де є можливість, зменшити освітлення фасадів, фонтанів. Звертаємось аналогічно до бізнесу: ми розуміємо їхні потреби, але є нагальна потреба першочергово забезпечити  електрикою населення і об’єкти критичної інфраструктури», – зазначає посадовець. Він наголошує, що якщо не зменшувати електроспоживання, можуть відбуватись аварійні відключення.

Новини