Путін хоче вивезти жителів Херсона

Фото: Радіо Свобода

Президент Росії Володимир Путін заявив, що жителів Херсона потрібно вивезти з міста.

Про це повідомляють росЗМІ.

«Зараз тих, хто проживає в Херсоні, потрібно прибрати із зони найбільш небезпечних бойових дій», заявив Путін під час покладання квітів на Красній площі:

Депортацію жителів Путін прикриває нібито турботою про людей.

За словами президента країни-агресора, «цивільне населення не повинно страждати від обстрілів, від наступальних, контрнаступальних та інших заходів».

Раніше повідомлялося, що російські окупанти переміщують військову техніку та особовий склад з правого на лівий берег Дніпра на Херсонщині на тлі нещодавніх стрімких успіхів ЗСУ з деокупації області.

Колаборант Володимир Сальдо 19 жовтня заявив, що так зване керівництво Херсонської області вирішило перебратися на лівий берег у зв’язку з нібито підготовкою контрнаступу ЗСУ.

Російські окупанти демонтували в Херсоні пам’ятники російським полководцям Олександру Суворову і Федору Ушакову та забрали їх з собою при втечі з міста. Також загарбники вкрали з окупованого Херсона пам’ятник і останки російського князя Григорія Потьомкіна, які зберігалися у Свято-Катерининському храмі.

За даними Генштабу, російська окупаційна адміністрація Херсонської області перемістилася з Херсона південніше, до Скадовська. Також повідомлялося, що загарбники продовжують примусову евакуацію населення.

Один із так званих ватажків окупаційної «адміністрації» Херсона Кирило Стремоусов заявив, що російські війська, ймовірно, відступлять на лівий берег Дніпра.

Українська правда

Новини