«Радіо Перше» оригінально привітало рятувальників з їхнім професійним святом

Фото: "Радіо Перше"

17 вересня будемо відзначатимемо День рятувальника. Борців з вогнем та катастрофами напередодні оригінально привітало «Радіо Перше». Ранковий ефір провели не у звичній студії, а на території справжньої пожежної частини.

Як це відбувалось – бачили журналісти програми «ОЧІ» на «Першому Західному».

Мандрівна студія «Радіо Перше» отаборилась позаду цегляного будинку пожежників. В ефірі разом з ведучими «СонцеШоу» ті, хто рятує життя, ризикуючи своїм.

«Коли ми спілкуємося, ми запитуємо про їхню роботу, про найцікавіше, про найскладніше, про те, що найбільше дратує серед людей, яких вони рятують», – розповідає ведучий Володимир Бєглов.

Гості у студії змінюються щогодини. Свої історії розповідають хімік та кінолог. Історії – захопливі, але всі вони кажуть, що всього на всього їхня робота.

«Намагались підібрати різні напрямки нашої діяльності. Оскільки ми не тільки ліквідовуємо пожежі. У нас є цікавий напрямок по ліквідації хімічних аварій, на дорожньо-транспортні пригоди ми виїжджаємо на допомогу людям. Також у нас є собаки, навчені на порятунок людей», – розповідає начальник відділу зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

Пробували рятувальники себе і у ролі діджеїв. У плей-листі «Радіо Перше» –  їхні улюблені композиції. Треки – на будь-який смак: від гурту «Калуш» до AC/DC.

«Ми коли узгоджували улюблені пісні в рятувальника, кінолога, людини, яка працює з хімічними небезпеками, пожежника, нас вразив їхній плей-лист. Треба ще пошукати таких меломанів», – говорить програмна директорка «Радіо Перше» Ярина Капітан.

оренда квартири Львів

Новини