РФ 24 серпня спрямувала ракети на цивільне судно в Україні – Ріші Сунак

Фото: Media.az

Прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак заявив, що РФ 24 серпня атакувала ракетами цивільне вантажне судно в одеському порту.

Про це пише Reuters, повідомляє Економічна правда.

Сунак зазначив, що дві ракети «Калібр», які були запущені РФ з Чорного моря, були націлені у вантажне судно, що стояло в порту під ліберійським прапором.

«Завдяки розсекреченим розвідувальним даним ми знаємо, що 24 серпня російські військові атакували цивільне вантажне судно в Чорному морі кількома ракетами», – заявив Сунак, виступаючи в парламенті з доповіддю про саміт G20.

Серед ракет було два «Калібра», випущені з ракетоносця Чорноморського флоту. Проте усі повітряні цілі успішно збила українська ППО.

Пізніше 26 серпня повідомлялось, що Балкер Primus під прапором Ліберії вийшов з порту Одеси і рухається в напрямку болгарського порту Варна.

Нагадаємо, перше судно, яке скористалося українським чорноморським коридором після виходу РФ з «зернової ініціативи», прибуло до Стамбулу у Туреччині.

Україна відкрила реєстрацію для торговельних суден та їхніх власників для проходження тимчасовими маршрутами з/до портів Одеси.

Україна оголосила тимчасові коридори в Чорному морі для торговельних суден, що прямують до та з українських портів.

Останнє судно з українським продовольством вийшло з порту Одеса 16 липня.

Росія в односторонньому порядку вийшла з чорноморської «зернової ініціативи» 17 липня, а після цього неодноразово атакувала портову зернову інфраструктуру.

оренда квартири Львів

Новини