РФ виготовила за час війни 360 крилатих ракет – розвідка

Фото: The New York Times

З початку широкомасштабного вторгнення Росія змогла виробити 360 крилатих ракет – 240 високоточних Х-101 і близько 120 «Калібрів».

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький, повідомляє The New York Times, пише Українська правда.

«Російські запаси найсучасніших високоточних ракет вичерпуються, Скібіцький повідомив, що з початку війни російські збройові заводи змогли виробити 240 високоточних крилатих ракет Х-101 і близько 120 крилатих ракет морського базування «Калібр», що становить близько 40 нових ракет на місяць. Незалежно підтвердити ці цифри не вдалося».

За словами Скібіцького, Росія атакує Україну ракетами і бомбардувальниками, які, найімовірніше, окупанти отримали від України у 1990-х роках в рамках Будапештського меморандуму, коли Україна відмовилася від третього у світі ядерного арсеналу, в обмін на забезпечення суверенітету і територіальної цілісності.

Згідно з доповіддю, опублікованою минулого тижня Conflict Armament Research, незважаючи на західні санкції, Росія продовжує виробляти нові високоточні ракети.

Новини